Yanmaz Labirent Sünger

Yanmaz akustik labirent sünger ; yanmaz malzemeden üretilen, labirent görünüm kazandırılmış vivol sünger, akustik ses yutum ve yalıtım malzemesidir. açık hücreli Poliüretan bazlı bu malzeme ses yalıtım ve izolasyon uygulamalarında kullanılmaktadır. Fiyatı sitemizde yazmaktadır.

Profesyonel stüdyo ses yalıtım malzemesi olan akustik labirent köpükler yüksek ses yutma özelliği sayesinde endsütriyel izolasyondada tercih edilmektedir. Amatör müzisyenler için çok ideal bir akustik üründür. Kendinden yapışkanlı modelleride mevcuttur.

Akustik aYanmaz Labirent Sünger

Yanmaz Labirent Sünger Kullanım Alanları

Müzik stüdyoları, sinema, tiyatro, fabrikalar, ofisler gibi kapalı mekanlarda, hacim akustiğini iyileştirmek amaçlı kullanılan piramit veya viyol (karton yumurta kabı formu) şekilli sünger ürünlerdir. Poliüretan köpükten imal Echopol ve Firex ile melamin köpüğünden imal Basotect markalı ürünlerin farklı özellikleriyle alternatif seçimlere imkan sağlanır.

Akustik  Yanmaz Labirent Sünger

Ses yalıtımı, bir mekandan diğer bitişik mekana ses enerjisinin geçiş yaparken iki mekanın ara kesitinde (duvar, döşeme, tavan) diğer mekana rahatsızlık vermeyecek belli bir orana indirgenmesi, ses azaltımıdır. Yumurta ve piramit süngerler ses yalıtım sisteminin bir parçası ve ses yalıtımına faydalı olmakla beraber esas görevleri iç ortamda ki ses enerjisinin yansımalarını engellemek, yansıma sürelerini düzenleyerek iç ortam akustiğini istenilen amaca uygun hale getirmektir.

Akustik  Yanmaz Labirent Sünger Ses Yalıtımı Adana

Yanmaz Labirent Sünger Teknik Özellikleri

  Ürün Tipi  Poliüretan Sünger
  Plaka Boyuru  100 x100 cm  200×200 cm
 Paket  10 adet   1 Paket 10 m² Satılır.
  Kalınlık  30mm  40mm  50mm özel kesim mümkündür.
 Renk  Siyah ( koyu andazit gri ) ve beyaz standart, renkli üretimi mümkündür
  Yoğunluk  50 ile 60 Kğ / M³ densite yoğunluktadır. Ancak istenilen farklı yoğunluklarda üretim mümkündür.
  Sıcaklık Dayanımı  Alev almaz sertifikalıdır
  Yapışkanlık  İsteğe Göre Fiyat Değişir
  Kullanım  Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayınevi, spor salonu, eğlence mekanları.