Düz Basotect Akustik Sünger

Düz basotect melamin akustik sünger yangına dayanıklı, yüksek NRC değerlerine sahip, açık gri ve beyaz renklerde üretilmektedir.
Levha olarak da bilinen basotect melamin sünger, orta ve yüksek frekanslardaki seslerin önüne geçmek ortamda oluşabilecek yankı, eko, çınlama gibi ses olaylarını engellemek ortam akustiğini sağlamak için kullanılır.

Düz basotect melamin akustik sünger

Melamin köpüğünden üretilen ve sık gözenek yapısıyla dikkat çeken basotect melamin sünger, akustik ses düzenlemenin haricinde ısı yalıtımında da fayda sağlayan, anlık olarak 290 dereceye kadar dayanıklı bir malzemedir.

Basotect düz akustik sünger

Özellikle hastanelerde,okullarda, stüdyolarda, televizyon kanallarında, radyo kanallarında, reji odalarında, makine dairelerinde, klima ve jeneratör odalarında, toplantı salonlarında, konferans salonlarında, tiyatro sinema salonları gibi bir çok kullanım alanına sahiptirler.

Düz basotect melamin akustik sünger

Basotect Melamin süngerleri evinizdeki müzik odası veya mini sinema odası gibi mekanlarınızdada kullanabilirsiniz. Uygulamasını kendinizde kolayca yapabilirsiniz. Basotect Melamin süngerlerin kullanımları ve uygulamaları kolaydır. Kendiliğinden yapıştırıcılı modelleride vardır.