Akustik Piramit Sünger

Akustik Piramit Sünger ; Görünümü İtibari İle yüksek değerde ses yutum özelliği bulunan akustik ses yalıtım malzemesidir. Ürün tek başına akustik yalıtım ve ses izolasyonlarında ideal çözüm ortağı olmaktadır. Akustik piramit sünger, akustik süngerlerin üzerini kadife kumaş kaplayarak renklediriyoruz.

Akustik Piramit Sünger, Adana Ses Yalıtımı Süngeri

Renk kartelasına bağlı olarak istenilen renkte akustik kumaşı flog yöntemi ile ürünleri boyuyoruz, hem renkler kalıcı ve canlı oluyor, hemde yüksek akustik değerlere ulaşıyor ve ses emilim soğurucu özelliğini artırmaktayız. Özellikle tv ses kayıt stüdyoları gibi prestij isteyen müşterilerimiz için ürettik.

Akustik Piramit Sünger, Adana Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Piramit Sünger Uygulaması

Özellikle hastanelerde,okullarda, stüdyolarda, televizyon kanallarında, radyo kanallarında, reji odalarında, makine dairelerinde, klima ve jeneratör odalarında, toplantı salonlarında, konferans salonlarında, tiyatro sinema salonları gibi bir çok kullanım alanına sahiptirler. Basotect Melamin süngerleri evinizdeki müzik odası veya mini sinema odası gibi mekanlarınızda kullanabilirsiniz. Uygulamasını kendinizde kolayca yapabilirsiniz. Basotect Melamin süngerlerin kullanımları ve uygulamaları kolaydır. Kendiliğinden yapıştırıcılı modelleride vardır.

Akustik Piramit Sünger

Akustik Piramit Sünger Teknik Özellikleri

 Ürün Tipi  Poliüretan Piramit Sünger
  Plaka Boyuru  100 x100 cm  200×200 cm
  Paket  10 adet
  Kalınlık  30 mm     40mm   50mm özel kesim mümkündür.
  Renk  Siyah ( koyu andazit gri ) ve beyaz standart, renkli üretimi mümkündür
  Yoğunluk  30 Kğ / M³
  Sıcaklık DayanımıSıcaklığa dayanımı yoktur.
  Yapışkanlık  İsteğe Göre Fiyat Değişir
  Kullanım  Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayınevi, spor salonu, eğlence mekanları.